Mariusz Pawlak gościem Magazynu Fortuna 1 Ligi

26 sie 2019 Udostępnij

W poniedziałek tradycyjnie spotykamy się w Magazynie Fortuna 1 Ligi. Głównym tematem kolejnego odcinka będzie drużyna Olimpii Grudziądz, a w studiu nie mogło zabraknąć trenera Mariusza Pawlaka. Tym razem rozpoczniemy wyjątkowo o godzinie 15:30 w Polsacie Sport.

Olimpia Grudziądz w doskonałym stylu rozpoczęła aktualny sezon Fortuna 1 Ligi rozbijając 5:0 drużynę Chrobrego Głogów. W drugiej kolejce po zwycięstwie z Zagłębiem Sosnowiec także nie brakowało powodów do radości. Niestety od tego momentu "maszyna" Mariusza Pawlaka jakby się zacięła. Cztery porażki z rzędu zdjęły na pewno humor z twarzy fanów, piłkarzy i sztabu szkoleniowego zespołowi z Grudziądza. O możliwych przyczynach takiego stanu rzeczy i ewentualnych rozwiązaniach problemu prowadzący Marcin Feddek postara się porozmawiać z trenerem Mariuszem Pawlakiem.

 

W drużynie Olimpii w kapitalny sposób na początku sezonu zadebiutował Omran Haydary. 21-letni napastnik z Afganistanu przywitał się z polskimi kibicami hat-trickiem, a przed spotkaniem niewielu kibiców spodziewało się takiego mocnego wejścia nabytku drużyny z Grudziądza. Wyczyn piłkarza z trybun obserwowała także mocno wspierająca Omrana rodzina. Haydary całą dotychczasową karierę spędził w Holandii, m.in. przez dziesięć reprezentując barwy m.in. Rody JC Kerkade. Jakie jeszcze tajemnice kryje kariera 21-letniego zawodnika z Afganistanu? Tego wątku w magazynie nie może zabraknąć!

 

Premiera Magazynu Fortuna 1 Ligi w poniedziałek od godziny 15:30 w Polsacie Sport.

 

Prowadzący: Marcin Feddek
Gość: Mariusz Pawlak, trener Olimpii Grudziądz
Stali eksperci: Tomasz Łapiński, Janusz KudybaZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.