Marcin Janicki przewodniczącym rady nadzorczej Warty Poznań

22 lip 2019 Udostępnij

– Przez ponad 10 lat funkcjonowania w sporcie udało mi się zebrać spore doświadczenie, a teraz chcę się nim podzielić z tak zasłużonym klubem, jakim jest Warta Poznań – mówi Marcin Janicki, który objął stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej Warty Poznań S.A.

Warta Poznań S.A. zarządza pierwszoligowym klubem z Drogi Dębińskiej i dwoma najstarszymi zespołami juniorów. Jakie cele wyznaczył sobie nowy przewodniczący rady nadzorczej? – Głównym zadaniem jest rozbudowa społeczności, skupienie grupy osób, którym Warta Poznań jest bliska. Każdy klub, a w szczególności klub piłkarski gromadzi wokół siebie ludzi z różnych środowisk. Łączy ich wspólny mianownik, jakim są herb, nazwa, tradycja. Warta Poznań ma swoją piękną historię i to jest wielka wartość.

 

Marcin Janicki jest także prezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Wcześniej pracował w tej samej funkcji w GKS-ie Katowice. Obecnie zasiada także w komisji ds. mediów i marketingu Polskiego Związku Piłki Nożnej.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.