Magazyn Nice 1 Ligi. Transmisja w Polsacie Sport

5 cze 2017 Udostępnij

Po roku przerwy Górnik Zabrze powrócił do Lotto Ekstraklasy. Skromne zwycięstwo zabrzan w Puławach (1:0) wystarczyło do awansu. Powód do świętowania dał najskuteczniejszy strzelec gości - Igor Angulo. Podsumowanie ostatniej kolejki Nice 1 Ligi od 20:00 w Polsacie Sport. Gościem magazynu będzie między innymi trener Górnika Marcin Brosz.

Górnik Zabrze nie pozostawił złudzeń, kto z grona osiemnastu drużyn zaplecza Lotto Ekstraklasy zasługuje na awans. Fantastyczny ostatni miesiąc pozwolił podopiecznym Marcina Brosza włączyć się do o walki elitę. Zaradzić temu nie potrafili pozostali nominowani - Zagłębie Sosnowiec, Miedź Legnica, Chojniczanka Chojnice, Olimpia Grudziądz i GKS Katowice. W maju drużyna Marcina Brosza zdobyła komplet piętnastu punktów i dogoniła bijące się o awans drużyny. W ostatniej kolejce wszystko było w nogach i głowach "Trójkolorowych". Trener Brosz nie mieszał w podstawowym składzie przed ostatnim, decydującym starciem.Za Górnikiem do Puław pojechała potężna grupa kibiców. Ich ilość przerosła możliwości klubu z województwa lubelskiego. Dla niektórych fanów nie wystarczyło miejsca na trybunach i musieli obejść się smakiem, i dopingować drużynę spod stadionu. Porażka Wisły Puławy oznacza, że ten zespół następny sezon rozpocznie w II Lidze. Wcześniej spadek zaliczyły także drużyny Znicza Pruszków i MKS'u Kluczbork.Początek magazynu Nice 1 Ligi od 20:00 w Polsacie Sport. W programie m.im. skróty meczów, analizy i komentarze ekspertów. Gośćmi w prowadzonym przez Szymona Rojka programie będą: Marcin Brosz, Andrzej Iwan, Tomasz ŁapińśkiZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.