Magazyn Nice 1 Ligi: Transmisja w Polsacie Sport

2 kwi 2018 Udostępnij

W Poniedziałek Wielkanocny zapraszamy na kolejną edycję Magazynu Nice 1 Ligi, której tematem przewodnim będzie fatalna sytuacja Ruchu Chorzów. Gościem będzie osoba stojąca u sterów, targanego silnym wiatrem, niebieskiego "latarniowca". Transmisja magazynu z Juanem Ramonem Rochą od godziny 20.30 w Polsacie Sport.

Na początku sezonu Ruch został ukarany odjęciem 5 punktów za problemy finansowe, a w styczniu komisja dołożyła kolejne 6 "oczek". Ze względu na uregulowanie części zaległości możliwe jest, że styczniowa kara zostanie jednak cofnięta. Obecnie "Niebiescy", na 10 kolejek przed końcem sezonu, ze stratą 13 punktów do strefy niezagrożonej spadkiem, pełnią rolę "czerwonej latarni" ligi. W związku z tym jedynie najwięksi optymiści w Chorzowie nadal wierzą w utrzymanie się 14-krotnego mistrza Polski na zapleczu LOTTO Ekstraklasy.

 

O problemach Ruchu opowie w magazynie trener Rocha, który w przeszłości prowadził m.in. Aris Saloniki i Panathinaikos AO. Poruszony zostanie również temat kapryśnej pogody w Polsce, która po wystartowaniu rundy wiosennej pozwoliła na rozegranie w całości wyłącznie... jednej kolejki!

 

Prowadzący: Marcin Feddek.

 

Goście: Juan Ramon Rocha (Ruch Chorzów).

 

Eksperci: Andrzej Iwan i Tomasz Łapiński.

 

Transmisja Magazynu Nice 1 Ligi od godziny 20.30 w Polsacie Sport. Zapraszamy!ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.