Magazyn Nice 1 Ligi: Transmisja w Polsacie Sport

24 kwi 2017 Udostępnij

Sandecja Nowy Sącz nie zwalnia tempa. Sensacyjny lider Nice 1 Ligi odniósł czwarte zwycięstwo z rzędu i umocnił się na pozycji lidera. Swoje mecze wygrały także dwa inne zespoły z czołówki - Chojniczanka Chojnice oraz Olimpia Grudziądz. Wszystkie skróty i analizy meczów 27. kolejki Nice 1 Ligi od 20:30 w Polsacie Sport.

Zmierzająca po awans do elity Sandecja zainkasowała kolejne trzy punkty. Tym razem ofiarą "Bianconerich" padł Chrobry Głogów. Dla podopiecznych Radosława Mroczkowskiego było to trzecie zwycięstwo z rzędu. Podobnie jak w poprzednich spotkaniach, gospodarze sobotniego meczu potrzebowali tylko jednego trafienia do zwycięstwa. Upragnionego gola dał w 42. minucie Barłomiej Dudzic. W ostatnich tygodniach Sandecja imponuje grą w defensywie - w 5 meczach sądeczczanie dali się pokonać tylko trzykrotnie.

Chojniczanka bardzo potrzebowała punktów po sensacyjnej porażce z GKS-em Tychy w poprzedniej kolejce. Zadanie nie było jednak proste. Piłkarzy z Chojnic czekał mecz z Pogonią na trudnym terenie w Siedlcach. Gospodarzom udawało się utrzymać prowadzenie do 88. minuty, wtedy wyrównującego gola zdobył Rafał Grzelak. Wynik spotkania ustalił w 8. minucie doliczonego czasu gry Andrzej Rybski.

Spotkanie Olimpii Grudziądz z Zagłębiem Sosnowiec było kluczowe z perspektywy walki o podium. Broniący trzeciego miejsca goście musieli jednak uznać wyższość rywali i osunęli się w tabeli. Mimo dobrego początku i prowadzenia Zagłębia, to miejscowi okazali sie lepsi. Losy meczu rozstrzygnęły się w ostatnich 10 minutach regulaminowego czasu gry. Swojego 14. gola w lidze zdobył Karol Angielski, a jego zespół wygrał pewnie 3:1. 

 

Transmisja magazynu Nice 1 Ligi w poniedziałek od godz. 20:30 w Polsacie Sport.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.