Magazyn Nice 1 Ligi: Transmisja w Polsacie Sport

22 maj 2017 Udostępnij

Emocje dotyczące walki o awans z drugiego miejsca do LOTTO Ekstraklasy będą towarzyszyć nam do ostatniej kolejki Nice 1 Ligi! W Magazynie poświęconym zmaganiom drugiej klasy rozgrywkowej przeanalizujemy najważniejsze wydarzenia ubiegłego tygodnia. Transmisja Magazynu Nice 1 Ligi od godziny 20.30 w Polsacie Sport.

Pewny promocji do piłkarskiego raju jest już obecny lider pierwszoligowej tabeli Sandecja Nowy Sącz. Podopieczni Radosława Mroczkowskiego przegrali co prawda w Bielsku-Białej z Podbeskidziem, lecz już wcześniej zapewnili sobie bezpieczną przewagę nad goniącym ich peletonem.Szansy na ucieczkę nie wykorzystało w niedzielę Zagłębie Sosnowiec, które dość niespodziewanie zremisowało u siebie z 10. drużyną stawki - Stalą Mielec (1:1). Podopieczni Dariusza Banasika nadal zajmują jednak drugie miejsce i pozostają faworytami wyścigu o ekstraklasowy byt.Nadzieję na awans straciła już praktycznie GieKSa, gdy w sobotę, w kuriozalnych okolicznościach, przegrała u siebie z czerwoną latarnią z Kluczborka 2:3. Gospodarze prowadzili już 2:0, a następnie pozwolili przeciwnikom zdobyć trzy bramki z rzędu. Ostatniego gola stracili w czwartej minucie doliczonego czasu gry, po tym, jak bramkarz Sebastian Nowak usiłował pomóc kolegom w rozegraniu i stracił piłkę w środku pola, po czym został przelobowany...Po porażce do dymisji podał się trener katowiczan Jerzy Brzęczek. Swoją decyzję ogłosił podczas pomeczowej konferencji i nie odpowiadał już na pytania dziennikarzy.Transmisja Magazynu Nice 1 Ligi w poniedziałek od godziny 20.30 w Polsacie Sport. Gośćmi Szymona Rojka będą dyrektor Sandecji Nowy Sącz Arkadiusz Aleksander oraz nasz ekspert Andrzej Iwan.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.