Magazyn Nice 1 Ligi: Transmisja w Polsacie Sport

11 wrz 2017 Udostępnij

Gościem kolejnego Magazynu Nice 1 Ligi będzie trener Dominik Nowak, którego Miedź Legnica jak na razie nie ma sobie równych i przewodzi tabeli zaplecza LOTTO Ekstraklasy. Transmisja Magazynu Nice 1 Ligi od godziny 20.30 w Polsacie Sport.

Nowak szkoleniowcem Miedzi został 9 czerwca. Wcześniej prowadził zaś Wigry Suwałki, które pod jego wodzą sensacyjnie postawiły się Arce Gdynia w rewanżowym meczu półfinału Pucharu Polski. Po pierwszym spotkaniu w Suwałkach (0:3) nikt nie dawał Wigrom szans na awans, jednak w rewanżu zwyciężyły one 4:2 i zabrakło naprawdę niewiele, aby udało im się wyeliminować późniejszego triumfatora rozgrywek.Póki co w Nice 1 Lidze "Miedzianka" nie ma sobie równych i nie zasmakowała jeszcze goryczy porażki. Obecnie z dorobkiem 18 punktów zasiada na fotelu lidera, a w ostatniej kolejce pokonała u siebie Drutex-Bytovię 2:1. Mecz ten zostanie zapamiętany jednak nie z powodu kolejnego zwycięstwa, a kiksu sezonu Jakuba Vojtusa, który mając przed sobą wyłącznie pustą bramkę w fatalny sposób trafił w słupek. Warto podkreślić jednak, że pomimo kuriozalnej pomyłki słowacki napastnik jest w tym sezonie w dobrej formie i ma już na swoim koncie cztery gole.

Transmisja Magazynu Nice 1 Ligi od godziny 20.30 w Polsacie Sport. Zapraszamy!ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.