Magazyn Fortuna 1 Ligi wraca po przerwie!

4 mar 2019 Udostępnij

Po zimowej przerwie na anteny wraca magazyn podsumowujący wydarzenia drugiego poziomu rozgrywkowego w Polsce. Tym razem gościem będzie Krzysztof Brede, a więc trener drużyny, która nadal nie traci nadziei na powrót do Lotto Ekstraklasy. Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi w Polsacie Sport.

Na emocje związane z rywalizacją toczoną na ekstraklasowym zapleczu kibice musieli czekać od początku grudnia. Jako pierwsi, na zmrożoną jeszcze murawę, wybiegli piłkarze Rakowa, którzy mimo kończenia meczu "w dziesiątkę", zdobyli cenne trzy punkty w spotkaniu z Chrobrym Głogów (1:0).

 

I choć do końca rywalizacji pozostało jeszcze dwanaście kolejek, podopieczni Marka Papszuna zdają się być murowanymi kandydatami do awansu. Przewaga jedenastu punktów nad drugą w tabeli Stalą Mielec jest okazała, ale piłka nożna rządzi się swoimi prawami i częstochowianie będą musieli zachować koncentrację do ostatniej kolejki. Na awans do Lotto Ekstraklasy szansę mają nadal: Stal Mielec, ŁKS Łódź, Sandecja Nowy Sącz, GKS Jastrzębie, Chojniczanka Chojnice czy Podbeskidzie Bielsko-Biała.

 

 

Trenera Papszuna gościliśmy w niedzielę w Cafe Futbol, natomiast teraz przyszła pora, by w Magazynie Fortuna 1 Ligi przepytać szkoleniowca "Górali". Podbeskidzie do drugiej w tabeli Stali traci w tym momencie osiem punktów i cały czas liczy się w kontekście walki o awans, choć nastroju trenera z pewnością nie poprawiła porażka w pierwszym meczu po przerwie zimowej ze Stalą (0:2). Ta ostatnia została wzmocniona dwoma zawodnikami z ekstraklasową przeszłością - do prowadzonej przez Artura Skowronka ekipy dołączyli dwaj byli piłkarze Ruchu Chorzów, Maciej Urbańczyk oraz Łukasz Janoszka. Drugi z wymienionych ostatnie pięć lat spędził w Zagłębiu Lubin, a jego doświadczenie w kreowaniu akcji ofensywnych na pewno bardzo się Stali przyda.

 

"Drużyna spod Klimczoka" marzy o powrocie do najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej, w której występowała w latach 2011-2016, jednak by to osiągnąć jej piłkarze będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności.

 

Oprócz trenera Podbeskidzia w studiu znajdą się również stali eksperci Polsatu Sport - Tomasz Łapiński i Janusz Kudyba. Program poprowadzi Marcin Feddek.

 

Prowadzący: Marcin Feddek.
Gość: Krzysztof Brede (Podbeskidzie Bielsko-Biała).
Eksperci: Tomasz Łapiński i Janusz Kudyba.

 

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od godziny 20.30 w Polsacie Sport.

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.