Magazyn Fortuna 1 Ligi w Polsacie Sport

22 paź 2018 Udostępnij

Po piętnastu kolejkach Fortuna 1 Ligi liderem wciąż pozostaje Raków Częstochowa, ale przewaga nad goniącą w tabeli Sandecją Nowy Sącz stopniała do dwóch punktów. Ważne zwycięstwo z beniaminekiem zanotowała Termalica Bruk-Bet Nieciecza, której przewaga nad strefą spadkową urosła do czterech punktów. Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi w Polsacie Sport.

Prowadzący w tabeli Raków zremisował bezbramkowo na wyjeździe z GKS-em Tychy. Potknięcie piłkarzy Marka Papszuna wykorzystała Sandecja, która pokonała u siebie Wigry Suwałki 2:0 i do częstochowian traci już tylko dwa punkty. Takim samym wynikiem zakończył się mecz ŁKS-u Łódź z GKS-em Jastrzębie. Dzięki zwycięstwu i porażce Chrobrego Głogów z Wartą Poznań (1:2) dwukrotni mistrzowie Polski przesunęli się na trzecie miejsce w tabeli.

 

Termalika Bruk-Bet Nieciecza odskoczyła zespołom zamykającym stawkę kosztem Garbarni Kraków, która pozostaje czerwoną latarnią ligi. W bezpośrednim starciu "Słonie" zwyciężyły w Krakowie 3:1. W nieciekawym położeniu znalazł się GKS Katowice, który zanotował ósmą porażkę w sezonie i ma już tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową. Tym razem za mocna dla "GieKSy" okazała się Stal Mielec.

 

Gościem specjalnym Magazynu będzie środkowy obrońca GKS-u Tychy Daniel Tanżyna. Grono ekspertów uzupełnią Tomasz Łapiński i Janusz Kudyba.

 

Magazyn Fortuna 1 Ligi od godziny 20.30 w Polsacie Sport.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.