Magazyn Fortuna 1 Ligi w Polsacie Sport

29 paź 2018 Udostępnij

W poniedziałkowym magazynie Fortuna 1 Ligi wrócimy do burzy jaką wywołał gest Arkadiusza Kasperkiewicza skierowany do kibiców ŁKS-u. Piłkarz Rakowa Częstochowa sam zabierze w tej sprawie głos. Przyjrzymy się też fatalnej kondycji katowickiego GKS-u, który od soboty zamyka ligową tabelę.

W środku poprzedniego tygodnia pierwszoligowcy odrabiali zaległości, w weekend rozegrali 16. kolejkę spotkań. W wieczornym magazynie Fortuna 1 Ligi omówimy wszystkie mecze i skupimy się na wydarzeniach w Częstochowie. Po spotkaniu lidera z ŁKS-em, na boisku Rakowa doszło do awantury między piłkarzami.

 

Sprowokował ją zawodnik gospodarzy Arkadiusz Kasperkiewicz. Celebrując gola ułożył z palców literkę "W", ponieważ jest fanem Widzewa Łódź. To rozwścieczyło piłkarzy i kibiców gości, a także kibiców Rakowa... W programie winowajca wypowie się na temat swojego zachowania.

 

Prowadzący magazyn Marcin Feddek oraz jego goście Tomasz Łapiński i Janusz Kudyba porozmawiają tez o sytuacji w GKS-ie Katowice. Zespół objęty niedawno przed Dariusza Dudka przegrał trzy mecze z rzędu i spadł na ostatnie miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. A mieł walczyć o awans do Ekstraklasy.

 

Magazyn Fortuna 1 Ligi w Polsacie Sport o godz. 20.30. Zapraszamy.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.