Magazyn Fortuna 1 Liga w Polsacie Sport

9 wrz 2019 Udostępnij

Przerwa reprezentacyjna nie sprawiła, że w miniony weekend piłkarze rywalizujący w Fortuna 1 Lidze odpoczywali. O ile cztery spotkania zostały przełożone z tego powodu, to pozostałe zostały rozegrane według planu. O tym, co działo się w 8. serii gier porozmawiamy w magazynie Fortuna 1 Ligi. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Cztery mecze - Warty Poznań z Odrą Opole, Stali Mielec z GKS-em Tychy, Podbeskidzia Bielsko-Biała z Miedzią Legnica oraz Olimpii Grudziądz z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza zostały przełożone na 18 września z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych. Pozostałe mecze odbyły się zgodnie z terminarzem. To nie była szczęśliwa kolejka dla gospodarzy, którzy nie odnieśli żadnego zwycięstwa.

 

Ekipa Sandecji Nowy Sącz zremisowała u siebie z GKS-em 1962 Jastrzębie 1:1, podobnie jak Zagłębie Sosnowiec z GKS-em Bełchatów. Do tego należy dodać porażki Chrobrego Głogów z Radomiakiem Radom (0:2), Chojniczanki Chojnice ze Stomilem Olsztyn (1:3) oraz Wigier Suwałki z Puszczą Niepołomice (2:3). W niekompletnej tabeli liderem wciąż jest Stal Mielec, natomiast stawkę zamyka Odra Opole.

 

O bieżących wydarzeniach na zapleczu PKO Ekstraklasy porozmawiamy w kolejnym wydaniu magazynu Fortuna 1 Ligi.

 

Magazyn Fortuna 1 Ligi o godz. 17:15 w Polsacie Sport.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.