Maciej Bartoszek trenerem Chojniczanki

10 paź 2018 Udostępnij

Zarząd klubu MKS „Chojniczanka 1930” S.A. informuje, że nowym trenerem pierwszego zespołu został Maciej Bartoszek. Umowa z Maciejem Bartoszkiem będzie obowiązywać do czerwca 2019 roku. Trener Bartoszek zastąpił na tym stanowisku Przemysława Cecherza, który prowadził Chojniczankę przez ostatnie miesiące.

Ostatnio trener Maciej Bartoszek pracował w klubach Ekstraklasy – Koronie Kielce, którą wprowadził do górnej ósemki Lotto Ekstraklasy i zajął z nią 5 miejsce na koniec sezonu oraz Bruk-Bet Termalice Nieciecza, gdzie pracował od września 2017 do lutego 2018. Na swoim koncie ma także tytuł najlepszego trenera sezonu 2016/17 w Lotto Ekstraklasie.

 

Maciej Bartoszek wraca tym samym do Chojnic po prawie dwóch latach przerwy. Wcześniej prowadził chojnicki klub w końcówce sezonu 2015/16, gdzie jego praca znacznie przyczyniła się do utrzymania naszego zespołu na zapleczu Ekstraklasy, a po rundzie jesiennej 2016 Chojniczanka zajmowała 1 miejsce w tabeli 1 Ligi. Trener Bartoszek prowadził nasz klub w 27 meczach, a łączny bilans to 13 zwycięstw, 10 remisów i 4 porażki. Chojniczanka zdobyła w tych meczach 48 bramek, a straciła 31.

 

Drugim trenerem w sztabie szkoleniowym będzie Piotr Tworek, a asystentem Kamil Kuzera.

 

Piotr Tworek ostatnio był asystentem Macieja Bartoszka w Bruk-Bet Termalice Nieciecza oraz Koronie Kielce. Wcześniej był m.in. pierwszym trenerem Kotwicy Kołobrzeg, Miedzi Legnica czy Zawiszy Bydgoszcz. Natomiast Kamil Kuzera również pracował z Maciejem Bartoszkiem w Koronie Kielce i Bruk-Bet Termalice Nieciecza.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.