Młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 4 odwiedziła Zagłębie

11 cze 2019 Udostępnij

We wtorkowe przedpołudnie w siedzibie Klubu gościliśmy młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Sosnowcu. W ramach wycieczki mogła ona zwiedzić m.in. Stadion Ludowy, boiska treningowe, a także szatnie.

- Młodzież z naszej szkoły gra w Zagłębiu, a także kibicuje klubowi. Często bywamy na meczach. Cieszymy się, że zostaliśmy zaproszeni na Stadion Ludowy - mówi nam Radosław Mikołajek, nauczyciel ze wspomnianej szkoły w Sosnowcu. 


Grupa 21 uczniów z klasy czwartej obserwowała trening piłkarzy, ponadto aktywnie spędziła czas na boisku do piłki plażowej. Klub zadbał także o edukację sportową, krótki rys historyczny Zagłębia w sali historycznej przedstawił Jarosław Jąder, zasłużony trener i działacz. Z kolei Anna Wolna, szefowa marketingu oprowadziła młodzież po szatni i zaprosiła ją do klubowej restauracji 3Kolory, gdzie czekał na wszystkich poczęstunek i zimne napoje. 

Na koniec były prezenty, m.in. gazety meczowe Zagłębie Gol i zaproszenie na mecze ligowe drużyny w nowym sezonie.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.