Liga z klasą #4: Od Bełchatowa do Chojnic

16 gru 2019 Udostępnij

To już ostatnia część akcji marketingowych naszych pierwszoligowych klubów. Skupiliśmy się na zespołach z drugiej części tabeli.

To już ostatnia część akcji marketingowych naszych pierwszoligowych klubów. Skupiliśmy się na zespołach z drugiej części tabeli.

GKS Bełchatów to 13. ekipa ligi, która doskonale radzi sobie w serwisach społecznościowych. Uwagę przyciągają plakaty filmowe wzorowane na najbardziej znanych produkcjach kinowych.

 

 

Ciekawą inicjatywą była również akcja szkoleniowa „Zrozumieć sędziego”. W jej ramach każdy trener grup młodzieżowych górniczego klubu miał w celu szkoleniowo-warsztatowym prowadzić jeden mecz sparingowy jako główny sędzia w kategorii wiekowej innej niż ta, w której pracuje.

 

W Niepołomicach odbył się turniej dla ponad 150 dzieciaków. Wpisał się już w kalendarz stałych imprez organizowanych tuż przed zakończeniem roku szkolnego. Tym razem do udziału w zabawie zgłosiło się aż 10 zespołów.

 

W Głogowie pokazują, że zarażanie piłką przynosi wspaniałe rezultaty. Przedstawiciele klubu z zawodnikami często odwiedzają swoje „tygryski”, ucząc je wspólnej zabawy i podstaw gry zespołowej. Chrobry prowadził projekt Trener Osiedlowy jako zadanie finansowane przez Gminę Miejską Głogów, mając swoich przedstawicieli w postaci wykwalifikowanych trenerów. 

 

Głogowianie pamiętają także o tych, którzy walczyli za ojczyznę. Dla weteranów wojennych wprowadzono darmowe bilety na wszystkie spotkania Chrobrego.

 

Wigry włączyły się w akcję #PierwszoligoweCzytanie i wprowadziły nas do bajkowej krainy stworzonej przez wybitną suwałczankę – Marię Konopnicką oraz zaprezentowały szerszej publiczności kilka materiałów wideo. Michał Król recytował „Stefka Burczymuchę”, Jakub Świątek przedstawiał „Filusia-Śmiałka”, a trener Adam Fedoruk – „Wesołego Janka”.

 

Przedstawiciele Wigier wsparli również akcję sadzenia drzew na nowo powstałych terenach rekreacyjnych przy Czarnej Hańczy. Z wielką ochotą pomogli dzieciom w sadzeniu brzózek, klonów i innych gatunków drzew na terenie „Suwalskich Bulwarów”.

 

Chojniczanka otworzyła się na najmłodszych. "Lekcja 1930"  to wprowadzony program, który klub kieruje do zorganizowanych grup (dzieci i młodzieży do 17. roku życia) z placówek opiekuńczo-wychowawczych, stowarzyszeń, fundacji, parafii, klubów sportowych itp.

 

W ramach Pierwszoligowego czytania Chojniczanka odwiedziła Wszechnicę Chojnicką, a ligowy Dzień Postaci z Bajek… uświetniło wideo. Hubert Wołąkiewicz odgadywał ulubione postaci z bajek chojnickich zawodników. 

  ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.