Liga z klasą #1: Co osiemnaście to nie jeden

6 gru 2019 Udostępnij

Pół roku piłkarskich zmagań w sezonie 2019/2020 za nami. Oprócz działalności sportowej, kluby angażowały się w przeróżne działania skierowane do lokalnych społeczności i nie tylko, dając swoim kibicom dużo radości i pokazując, że siłę ligi stanowi osiemnaście silnych składowych.

Pół roku piłkarskich zmagań w sezonie 2019/2020 za nami. Oprócz działalności sportowej, kluby angażowały się w przeróżne działania skierowane do lokalnych społeczności i nie tylko, dając swoim kibicom dużo radości i pokazując, że siłę ligi stanowi osiemnaście silnych składowych.

Zaczniemy podsumowania od działań ligowych, które obejmowały swoim zasięgiem nasze wszystkie ekipy. Z inspiracji sponsora tytularnego Zakładów Bukmacherskich Fortuna miała miejsce kolejna edycja akcji #FortunaGdyPełnaTrybuna, gdzie zbieraliśmy środki dla najmłodszych. Łącznie dzięki zaangażowaniu kibiców, którzy przychodzili na stadiony, kwota przekazana na rzecz podopiecznych Fundacji Polsat wyniosła 40 tysięcy złotych. 

 

W rundzie jesiennej zapoczątkowaliśmy również cykl odwiedzin klubów w dniu meczowym. Mieliśmy okazję być w Olsztynie, w Radomiu i w Bielsku-Białej. Efekty naszych działań to trzy obszerne reportaże i trzy klimatyczne relacje na Instagramie, pokazujące ludzi, którzy żyją piłką i miejsca, gdzie bardzo mocno czuje się futbol.

  

Czytaj o Olsztynie | Czytaj o Radomiu | Czytaj o Bielsku-Białej

 

Pomagaliśmy, odwiedzaliśmy i... czytaliśmy. W bibliotekach, w szkołach, w przedszkolach, w autokarze, na stadionie, przed treningiem... wszędzie tam gdzie było to możliwe. Czytaliśmy i do czytania zachęcaliśmy, pamiętając o randze dnia Głośnego Czytania, który obchodzony jest 30. września, i tego jak ważne jest spędzanie czasu z pociechami na lekturze. Kluby pokazały, że kreatywność to ich drugie imię.

 

Skoro dzieci i książki, nie pominęliśmy również Dnia Postaci z Bajek. Pojedynek na postać Hulka, czy komiksowa drużyna... to tylko część z przedstawionych przez kluby pomysłów. Było kolorowo, było sentymentalnie i było inaczej.

 

Robi się ciekawie! Pojedynek superbohaterów! https://t.co/pykVQWtI1j

— Fortuna 1 Liga (@_1liga_) November 5, 2019

Doceniamy kreatywność naszych klubów, ale i... pierwszoligowych kibiców. Wszystko za sprawą kampanii bilbordowej naszego sponsora tytularnego Zakładów Bukmacherskich Fortuna. Każdy kto wykonał zdjęcie pod reklamą outdoorową, miał szansę na wygranie koszulki z podpisami swojej drużyny. Prawda, że inspirująco?

 

Trwa konkurs @eFortunapl! Do wygrania koszulka ukochanego klubu! https://t.co/LGofD7vptA

— Fortuna 1 Liga (@_1liga_) November 20, 2019

#PierwszaLigaStylŻycia to nie jest pusty slogan. To słowa, które najlepiej obrazują, że nie jesteśmy zwykłą ligą. Zaskakujemy na boisku, zaskakujemy marketingowo i wciąż się rozwijamy dzięki Waszemu wsparciu.

 



ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.