Lider z Opola podejmie Pogoń

24 lis 2017 Udostępnij

Prowadząca w tabeli pierwszej ligi piłkarskiej Odra Opole podejmie w sobotę Pogoń Siedlce w 19. kolejce. Wicelider Chojniczanka Chojnice już w piątek zagra na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn.

Program najbliższej kolejki (drugiej rozgrywanej awansem z rundy wiosennej) nie zawiera jakiegoś szlagierowego starcia, ale to nie znaczy, że zabraknie emocji. W czołówce ligowej tabeli jest ciasno i kilka wyników może znacznie zmienić sytuację na górze.


Prowadząca z dorobkiem 33 punktów Odra zagra w sobotę o godz. 13 z trzynastą Pogonią Siedlce. Rewelacyjny beniaminek z Opola odniósł ostatnio trzy zwycięstwa z rzędu, wszystkie bez straty gola.


Ustępującą Odrze o jeden punkt Chojniczankę czeka w piątek o godz. 18 mecz w Olsztynie ze Stomilem, zajmującym 15. miejsce (oznaczające baraż o utrzymanie w lidze). Ekipa z Olsztyna ma jeszcze mecz zaległy.


Trzecia w tabeli Miedź (31 pkt) spotka się w sobotę na wyjeździe z dziewiątym GKS Katowice. Legniczanie trzy ostatnie mecze zremisowali - kolejno 0:0 z Chojniczanką, 2:2 z Puszczą Niepołomice i 1:1 z Rakowem Częstochowa.


Dwie ostatnie lokaty zajmują spadkowicze z ekstraklasy - Górnik Łęczna (17 pkt) i Ruch Chorzów (15), który sezon rozpoczął z dorobkiem pięciu ujemnych punktów. W najbliższej kolejce oba zespoły zagrają na wyjeździe.


Ekipa z Łęcznej przegrała cztery ostatnie spotkania, a łącznie zaliczyła już osiem kolejnych meczów bez zwycięstwa. Na wygraną czeka od 23 września. W piątek zmierzy się z siódmym Zagłębiem Sosnowiec. Z kolei "Niebiescy", którzy w środę rozegrali zaległy mecz z Wigrami Suwałki (2:2), spotkają się w niedzielę z szóstym Chrobrym Głogów.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.