Leszek Szank: Człowiek orkiestra

5 sie 2019 Udostępnij

Wtajemniczeni mówią, że jest kamieniem węgielnym klubu MKS Chojniczanka. Wielu twierdzi, że bez niego nie byłoby klubu na poziomie pierwszoligowym. Wojciech Trochim, pomocnik drużyny z grodu Tura, dodaje krótko: - to człowiek petarda. Leszek Szank na tę opinię zapracował czterema dekadami pracy w klubie przy Mickiewicza.

Ojciec dwóch córek nie raz słyszy od żony, że klub Chojniczanka do syn. Leszek Szank, podobnie jak jego ojciec, grał kaszubskim klubie w piłkę. Później jako trener i członek kolejnych sztabów szkoleniowych przyłożył rękę do czterech awansów, w tym tego ostatniego, z 2013 roku - na zaplecze Ekstraklasy. Szank trwał przy Chojniczance, gdy ta była na peryferiach krajowej piłki - trwa i dzisiaj: jako kierownik i działacz. 

 

- W klubie pełniłem rolę trenera, asystenta, magazyniera, sprzątaczki, jak trzeba było to i kierowcy. Mówią: jak jest problem, to trzeba zadzwonić do Leszka. Może pomoże.

 

Materiał wideo dostępny TUTAJ.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.