Legendia partnerem wielosekcyjnej GieKSy

19 mar 2019 Udostępnij

Największy tematyczny park rozrywki w Polsce nowym partnerem wielosekcyjnej GieKSy.

W ramach współpracy obie strony będą wspierały się m.in. w działaniach promocyjnych. Dzięki zawartemu porozumieniu już teraz na meczach organizowanych przez GieKSę będzie można wygrać zaproszenia do Legendii. Marka nowego partnera GieKSy będzie mocno widoczna m.in. podczas wtorkowych Siatkarskich Derbów Śląska w Spodku.


Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko to rodzinna atrakcja numer 1 na Śląsku i zarazem największy tematyczny park rozrywki w Polsce. Już od 60 lat zapewnia doskonałą zabawę gościom w każdym wieku. Na 26 ha, w pięknym otoczeniu zieleni, zlokalizowanych jest ponad 40 atrakcji w tym dziecięcych, familijnych oraz ekstremalnych. Na gości czekają zarówno dobrze znane i lubiane urządzenia np. diabelski młyn, duże samoloty czy filiżanki, jak również nowości m.in. Diamond River - ześlizg do wody z wysokości 8 i 12 m, czy zapierający dech w piersiach Lech Coaster. Najmłodsi z całą pewnością docenią również Bazyliszka – urządzenie z gatunku interactive dark ride, które przez branżę rozrywki zostało okrzyknięte najlepszą atrakcją 2018 roku!


Przekraczając próg Legendii przenosicie się do magicznego świata zabawy, w którym motywem przewodnim są legendy, baśnie i opowiadania. Odkryjecie tu legendę o Skarbniku – śląskim, dobrym duchu kopalni, Lechu – legendarnym twórcy państwa polskiego, strasznym Bazyliszku i wiele innych historii, wyrażonych m.in. w pięknych tematyzacjach, dzięki czemu zostaną w pamięci na dłużej, zapewnią moc wrażeń i dużo radości. Więcej informacji na legendia.pl.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.