Kto pójdzie za ciosem?

8 kwi 2017 Udostępnij

W dobrych nastrojach, ale zarazem skupieni na kolejnym zadaniu. Tak można określić atmosferę w obu ekipach po zaległych meczach Nice 1 Ligi. GKS Tychy pokonały Sandecję Nowy Sącz, a Chrobry Głogów wygrał derbowy pojedynek z Miedzią Legnica.

Beniaminek z Tychów kontynuuje dobrą serię na własnym stadionie czterech zwycięstw z rzędu. Po zwycięstwie nad Sandecja Nowy Sącz podopieczni Jurija Szatałowa awansowali na piętnaste miejsce w tabeli. Z kolei Chrobry Głogów w 9 z 10 ostatnich spotkań wyjazdowych strzelił co najmniej jednego gola.

 

Zwycięstwo w Legnicy pozwoliło złapać oddech, lecz to już minęło, a sytuacja  tabeli wciąż nie jest łatwa. Chrobry trzynasty, GKS piętnasty, a tylko punkt różnicy – to mówi wiele. Tabela jest jednak na tyle spłaszczona, że zdanie Michała Ilkowa-Gołąba, wypowiedziane jeszcze przed przegranym pojedynkiem ze Stalą, o wielu pozostałych do końca kolejkach i wielu możliwych do zdobycia punktach nabierają sensownego znaczenia.

 

Ostatnia potyczka między drużynami nie przyniosła rozstrzygnięcia. Mecz zakończył się remisem 2:2. Kurs w Fortunie na powtórkę tego wyniku w niedzielę wynosi 12. 

 

Media Press Kit:  GKS Tychy – Chrobry GłogówZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.