KS Mydlice klubem partnerskim Zagłębia

1 gru 2017 Udostępnij

W dniu dzisiejszym została podpisana umowa partnerska z Akademią Zagłębia im. Włodzimierza Mazura. Głównym celem współpracy jest kształcenie młodych talentów w całym Zagłębiu Dąbrowskim.

Na pierwszy plan rzuca się herb KS Mydlice Dąbrowa Górnicza. Widać trzy kolory - czerwony-zielony-biały - które idealnie komponują się do współpracy z Zagłębiem! Swój podpis pod umową złożył prezes 3-letniego klubu Rafał Jabłoński.

 

Na sam początek podkreślę, że nasz klub istnieje dopiero 3,5 roku, a już posiadamy 6 grup młodzieżowych. Zmierzamy w dobrym kierunku i wszystko wygląda bardzo pozytywnie. Jeżeli chodzi o szkolenie młodzieży dążymy do ciągłego doskonalenia kształcenia. Dlatego taka umowa z Zagłębiem Sosnowiec jest dla nas bardzo ważna i potrzebna, ponieważ chcemy pokazać, że działamy profesjonalnie z myślą dzieciakach. W konsekwencji Ci najmłodsi będą trafiać do najlepszego klubu w regionie i tylko wspólnymi siłami możemy osiągnąć wielką rzecz. Po rozmowie z Panem Jarosławem Wojciechowskim wnioskuję, iż mamy wiele wspólnych planów na przyszłość. Najważniejszymi działaniami jest wymiana zawodników. W tej chwili możemy powiedzieć, że już kilku młodych graczy trafiło pod skrzydła Zagłębia Sosnowiec. - przekazał Rafał Jabłoński.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.