Koszmar Zagłębia

29 maj 2017 Udostępnij

Zagłębie Sosnowiec straciło pozycję wicelidera. Lepsi okazali się piłkarze Chrobrego. Losy spotkania rozstrzygnęły się w pierwszej połowie spotkania.

W pierwszych minutach spotkania to Zagłębie starało się przejąć inicjatywę, ale w 18. minucie kontrę przeprowadzili gospodarze. Michał Ilków-Gołąb dośrodkował w pole karne, a tam odnalazł sięPaweł Wojciechowski, który głową posłał piłkę do siatki. Chwilę wcześniej ten sam piłkarz otrzymał żółtą kartkę, za próbę wymuszenia rzutu karnego. Zawodnik długo miał pretensje do sędziego, jednak jak się później okazało "odegrał" się w sposób sportowy. 

 


Zagłębiacy stworzyli sobie kilka sytuacji, jednak brakowało dokładności lub szczęścia, by skierować piłkę do siatki rywali. Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się, choć już na samym początku głogowianie odetchnęli z ulgą, gdyż po rajdzie
Konrada Michalaka piłka minęła dalszy słupek, a także dwóch nabiegających kolegów z zespołu. Chrobry miał swoje szanse, jednak w drugiej połowie piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do "sieci". Z upływem minut Zagłębie próbowało agresywniej atakować, trener
gości posłał na murawę wszystkich ofensywnych piłkarzy, jednak nie odwrócił losów spotkania. Po końcowym gwizdku Zagłębiacy padli na murawę, nie mogli uwierzyć, że nie sforsowali obrony Chrobrego.

 

 

SKRÓT SPOTKANIAChrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (1:0)

1:0 Wojciechowski 18’

 

Żółte kartki: Ilków-Gołąb, Hodowany, Pawlik, Wojciechowski – Najemski, Łuczak.

 

Sędziował: Paweł Pskit (Łódź)

 

Widzów: 846


Chrobry: 
Janicki - Ilków-Gołąb Ż, Michalski, Wieteska, Hodowany Ż, B. Machaj (73. Danielak), Bonecki, Pawlik Ż, M. Machaj (90. Wawszczyk), Szczepański, Wojciechowski Ż (67. Kaczmarek). 


Zagłębie: Skaba - Sierczyński, Najemski Ż, Bogusławski (46. Wiktorski), Udovicić - Michalak, Matusiak (77. Bartczak), Nowak, Łuczak Ż, Pribula, Ryndak (46. Fidziukiewicz). 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.