Koniec roku Przedszkolaków

21 cze 2017 Udostępnij

W tym tygodniu pierwszy rok szkolny kończą przedszkolaki Podbeskidzia.

Zajęcia Przedszkolaków odbywają się do końca tego tygodnia. Już od  23 czerwca zaczyna się wakacyjna przerwa dla najmłodszych członków rodziny Podbeskidzia. Tych, którzy nie chcą rozstawać się z piłką na zbyt długo zapraszamy już w sierpniu na Wakacje z Podbeskidziem organizowane przez BBTS Podbeskidzie. Są to bezpłatne piłkarskie zajęcia prowadzone trzy razy w tygodniu, bezpłatne. Szczegóły dotyczące zapisów na wakacyjne zajęcia podamy wkrótce.

 

Przedszkolaki Podbeskidzia to program ma na celu stworzenie dzieciom idealnych warunków do rozwoju sprawności fizycznej i umysłowej, poprzez zajęcia z piłką, które wyrabiają cechy motoryczne oraz budują poczucie własnej wartości i pewności siebie.

 

Zajęcia organizowane są z myślą o najmłodszych adeptach piłki nożnej, zarówno dziewczynkach jak i chłopcach, w wieku od 3 do 7 roku życia. Uczestnicy mogą liczyć na możliwość skorzystania z wielu atrakcji organizowanych przez Podbeskidzie. Na przykład udział w imprezach okolicznościowych, wyprowadzanie zawodników pierwszego zespołu na mecze ligowe, cykliczne otrzymywanie biletów na wspólne oglądanie piłkarskich starć bielszczan, a także gadżetów TSP oraz szeregu ciekawych niespodzianek!ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.