Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN

30 maj 2017 Udostępnij

26 maja 2017 roku odbyło się posiedzenie Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN. Na posiedzeniu Komisja rozpatrywała wnioski licencyjne Klubów I ligi oraz Klubów I ligi z możliwością awansu do rozgrywek Ekstraklasy w sezonie 2017/2018. Po analizie wniosków, Komisja:

I.

Postanowiła odroczyć, do dnia 2 czerwca, wydanie decyzji w sprawach klubów I ligi z możliwością awansu do rozgrywek Ekstraklasy.

II.

Postanowiła odroczyć, do dnia 2 czerwca, termin wydania decyzji w sprawach  klubów I ligi: Sandecja Nowy Sącz, Wigry Suwałki, Stal Mielec, Stomil Olsztyn oraz Pogoń Siedlce ze względu na braki w dokumentacji Licencyjnej.

III.

Przyznała następującym klubom licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach I ligi w sezonie 2017/2018 bez sankcji i bez nadzorów:

1. Chrobry Głogów

2. GKS Katowice

3. GKS Tychy

4. Wisła Puławy

IV.

Przyznała następującym klubom licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach I ligi w sezonie 2017/2018 z nadzorem infrastrukturalnym:

1. Chojniczanka Chojnice – Komisja zobowiązała Klub do wykonania wszystkich zaleceń wynikających z raportu eksperta ds. infrastruktury w terminie do 7.07.br.

2. Drutex-Bytovia Bytów – Komisja zobowiązała Klub do dostosowania stanowiska dowodzenia do wymogów licencyjnych określonych w kryterium I.16 Podręcznika Licencyjnego.

3. Miedź Legnica – nadzór nałożono w związku z modernizacją obiektu – Klub planuje zadaszyć wszystkie trybuny.

4. MKS Kluczbork – Komisja zobowiązała Klub do dostosowania stanowiska dowodzenia do wymogów licencyjnych określonych w kryterium I.16 Podręcznika Licencyjnego.

5. Znicz Pruszków – Komisja zobowiązała Klub do dostosowania stanowiska dowodzenia do wymogów licencyjnych określonych w kryterium I.16 Podręcznika Licencyjnego.

V.

Przyznała następującym klubom licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach I ligi w sezonie 2017/2018 z nadzorem finansowym:

1. Górnik Zabrze – nadzór nałożono w związku z koniecznością monitorowania złożonej prognozy finansowej oraz w celu realizacji w terminach zawartych ugód z piłkarzami.

2. Zagłębie Sosnowiec – nadzór nałożono w związku z koniecznością monitorowania złożonej prognozy finansowej.

VI.

Przyznała następującym klubom licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach I ligi w sezonie 2017/2018 z nadzorem finansowym oraz z sankcjami regulaminowymi:

1. Podbeskidzie Bielsko Biała – nadzór nałożono w związku z koniecznością monitorowania złożonej prognozy finansowej, zaś finansową sankcję regulaminową w wysokości 10.000 zł nałożono w związku z naruszeniem kryterium F.03 oraz F.04 Podręcznika Licencyjnego tj. Klub dopiero po terminie 31 marca 2017 roku uregulował zobowiązania powstałe przed 31 grudnia 2016 roku.

2. Olimpia Grudziądz – nadzór nałożono w związku z koniecznością monitorowania złożonej prognozy finansowej, zaś finansową sankcję regulaminową w wysokości 5.000 zł nałożono w związku ze złożeniem niekompletnej dokumentacji finansowej.

Od powyższych decyzji klubom przysługuje odwołanie do Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN wnoszone za pośrednictwem Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN w terminie 5 dni.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.