Kolejne Śniadanie Biznesowe za nami

24 maj 2017 Udostępnij

Już po raz kolejny Klub Biznesu MKS Chojniczanka 1930 Chojnice był organizatorem śniadania biznesowego.

W środowe  przedpołudnie w Restauracji Sukiennice odbyło się Śniadanie Biznesowe. Było to już trzecie spotkanie w nowej formule. Śniadanie Biznesowe to kolejna okazja do zaprezentowania swojej działalności nie tylko już obecnych klubowiczów, ale także nowych firm spoza klubu, których przybywa z każdym kolejnym spotkaniem.

 

 

Śniadanie pokazało, że tego typu inicjatywy są jak najbardziej potrzebne. Na śniadaniu pojawiły się m.in. firmy z branży gastronomicznej, które chcą się rozbudowywać, a to spotkanie było idealnym miejscem dla nich, aby znaleźć potencjalnych dostawców i wykonawców robót dla swojej firmy. Pojawili się także przedstawiciele z branży motoryzacyjnej, meblarskiej oraz wyrobu drzewnego. Każdy z uczestników przyznał, że jest zadowolony z zaprezentowanej formuły i dostrzegają w tym spory potencjał.

 

 

 

Przedstawiciele Chojniczanki Chojnice dziękują wszystkim obecnym na śniadaniu i zapraszają na kolejne spotkanie już w czerwcu.

 

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.