KKN spotkał się z zespołem

21 kwi 2017 Udostępnij

Klub Kibiców Niepełnosprawnych tradycyjnie spotkał się z zespołem Chrobrego. Co prawda towarzyszy mu na swoim stadionie, a także poza nim, bo był ostatnio na wyjazdach w Zabrzu i w Tychach, ale to nie wystarcza. Czasami warto być jeszcze bliżej.

Spotkanie odbyło się w klubowej sali konferencyjnej. Drużyna znalazła trochę czasu przed popołudniowym treningiem i została przepytana przez członków KKN-u, których specjalnie na tę okazję zebrało się ponad 20. Czyli stała grupa widoczna podczas domowych i niektórych wyjazdowych meczów. Trener Ireneusz Mamrot otrzymał dodatkowo na pamiątkę dedykowany szal grupy. - Symbolizuje on naszą wierność dla zespołu - dodali niepełnosprawni fani ChG. 

 

Kolejne spotkanie KKN-u z Chrobrym już na stadionie, na którym zespół w piątek podejmie Górnika Zabrze. Na tym stadionie grupa pozostanie już do końca sezonu i według swoich planów raz jeszcze wyruszy nieco dalej. W maju zapowiada się na wizytę na obiekcie MKS-u Kluczbork.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.