Kibic GKS Tychy potrzebuje Waszej pomocy

23 lut 2019 Udostępnij

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w gromadzeniu środków na leczenie wiernego kibica GKS Tychy, Jacka Srogi, u którego zdiagnozowano OSTRĄ BIAŁACZKĘ SZPIKOWĄ NOS. Nadzieja przyszła w dniu 19.09.2018 r. kiedy to przeszedł przeszczep szpiku kostnego.

W obecnej sytuacji Jacka u którego każdy dzień jest walką o życie ,samodzielne finansowanie leczenia jest dla niego i jego rodziny bardzo ciężkie. Nie wszystkie leki, środki medyczne są refundowane przez NFZ. Jacek w związku z chorobą stracił możliwość wykonywania pracy zarobkowej , jedyną osobą która pracuje jest Jego żona Sylwia. Jacek ma na utrzymaniu dwie córki Agatę i Darie. Dlatego zwracamy się do Państwa o wsparcie finansowe naszego kibica. Każda nawet najmniejsza wpłata umożliwi Jackowi walkę z tą straszną chorobą.


Jeśli znajdzie się ktoś skłonny pomóc, rodzina i znajomi Jacka będą bardzo wdzięczni. Jacek marzy tylko o tym, żeby pozytywne wyniki się utrzymały i żeby mógł wrócić do swojej pracy w branży remontowo-budowlanej, która jest jego pasją i pozwoli mu ulżyć pod względem finansowym jego rodzinie i myśleć optymistycznie o przyszłości córek.

 

KLIKNIJ I POMÓŻ JACKOWIZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.