Juan Ramon Rocha: „Mam plan”

11 wrz 2017 Udostępnij

Nowym trenerem Ruchu został dziś oficjalnie Juan Ramon Rocha. – Mam pewien plan względem drużyny. Wiem, co chcę zrobić, by ten zespół ruszył do przodu – mówił Argentyńczyk podczas konferencji prasowej.

– Myślę, że takiego człowieka nie trzeba specjalnie przedstawiać. Ma tak bogate CV piłkarskie i trenerskie, że to co zrobił podczas swojej kariery świadczy o jego klasie – rozpoczął konferencję Janusz Paterman, prezes Ruchu Chorzów.

 

Drużyna „Niebieskich” nie jest dla Argentyńczyka zupełnie obca. W ostatnim czasie miał okazję oglądać występy chorzowian. – Oglądałem cztery ostatnie mecze Ruchu i mam pewien plan względem drużyny. Wiem, co chcę zrobić, by ten zespół ruszył do przodu – zaznaczył nowy trener Ruchu. – Szybko aklimatyzuję się w nowym miejscu. Futbol nie ma granic, wszędzie gra się tak samo. Bardzo ważne, by to, co się robi, wykonywać z miłością i zaangażowaniem. Ruch, mimo swoich problemów, jest dla mnie wyzwaniem. Niech nikt nie liczy jednak, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko od razu się odmieni – podkreślił.

 

Już za trzy dni Juan Ramon Rocha zadebiutuje na ławce trenerskiej Ruchu w derbowym meczu z GKS Tychy. – Dla każdego trenera debiut jest bardzo ważny. Czuję już ten dreszczyk emocji. Mimo że gramy już za trzy dni, przyjechałem z wiedzą na temat panującej tu sytuacji – mówił Argentyńczyk.

 

W poniedziałek o 17:00 Juan Ramon Rocha poprowadzi pierwszy trening z drużyną „Niebieskich”.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.