Jaroszewski odchodzi z Sosnowca

24 sie 2021 Udostępnij

Marcin Jaroszewski nie jest już prezesem Zagłębia Sosnowiec.

– Dziękuję wszystkim, z którymi pracowałem za wspólne przeżywanie – kiedyś – wspaniałych, a potem – niestety – gorzkich chwil. Tych drugich było w ostatnich dwóch latach więcej, nie potrafiłem wyprowadzić drużyny z impasu, niekończącego się kryzysu. Pasja stała się obsesją i nie zauważyłem, kiedy „ze sceny zejść” i robię to pewnie za późno. Swojemu następcy życzę, by dokonał z Naszym Klubem kolejnego skoku jakościowego i zapełnił nowy budujący się dom Zagłębia. A gdy już awansuje do Ekstraklasy, uznał to za etap, a nie cel. Do Was Kibice apeluję, byście teraz się szczególnie zmobilizowali. Zagłębie to my wszyscy, ale przede wszystkim Wy. Przed nami trzy mecze u siebie i tylko 3 punkty straty do 6. miejsca. Mamy naprawdę bardzo dobrych zawodników, świetnego trenera, ale gdzieś się… zagubiliśmy. Pomóżcie drużynie, by koniec sezonu był dla nas wszystkich spełnieniem marzeń – podsumował ustępujący prezes.

 

Marcin Jaroszewski był sternikiem Klubu od 13 czerwca 2013 roku. W tym czasie Zagłębie uzyskało kwalifikację do nowej II ligi, awansowało do I ligi, w której zajęło dwa razy 3 miejsce, zagrało w półfinale Pucharu Polski i w sezonie 2017/2018 awansowało do Ekstraklasy. W kolejnym sezonie spadło i kolejne dwa lata broniło się przed spadkiem. Reaktywowana została II drużyna i sekcja hokeja na lodzie na poziomie Ekstraklasy. Jaroszewski był najdłużej sprawującym funkcję prezesa w historii klubu.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.