Jarosław Klauzo prezesem Chojniczanki

10 cze 2020 Udostępnij

Podczas Walnego Zgromadzenia akcjonariuszy MKS Chojniczanka 1930 S.A., które odbyło się w środę 10 czerwca, doszło do zmian w zarządzie klubu.

Powodem zmian było zrzekniecie się funkcji prezesa klubu przez Macieja Polasika. Decyzja ta była związana z objęciem przez Macieja Polasika stanowiska dyrektora szpitala w Chojnicach.

 

Akcjonariusze mianowali na nowego prezesa Jarosława Klauzo, który przez ostatnie 13 lat pełnił funkcję wiceprezesa Chojniczanki. Nowym wiceprezesem klubu został Przemysław Gliszczyński będący w zarządzie od 2014 roku. Na stanowisku wiceprezesa pozostanie również Rafał Zabrocki pełniący tę funkcję od lipca 2019 roku.

 

– Minęło 13 lat odkąd zostałem prezesem. Rozstawać się z klubem było dla mnie bardzo trudno dlatego ma ono charakter symboliczny. Nadal mam w sercu Chojniczankę, nadal będę z całych sił pomagał klubowi oraz wspierał nowego prezesa. Piłka nożna w Chojnicach ma się wciąż rozwijać – powiedział na konferencji prasowej Maciej Polasik.

 

– Nie wyobrażam sobie dalszego funkcjonowania zarządu bez wsparcia Macieja Polasika. Wierzę, że w miarę możliwości będzie brał czynny udział w życiu klubu. Siłą organizacyjnej strony Chojniczanki jest zarząd. Prezes Polasik powiedział, że starał się zawsze prowadzić klub w taki sposób, żeby każdy czuł się prezesem. Chcę kontynuować tę myśl. Decyzje zawsze podejmujemy gremialnie. Nasz cel się nie zmienia i kontynuujemy to co rozpoczęliśmy trzynaście lat temu – powiedział nowo wybrany prezes, Jarosław Klauzo.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.