Jakub Świerczok w Zagłębiu Lubin!

17 cze 2017 Udostępnij

Po rocznej grze dla GKS Tychy Jakub Świerczok zmienia klub. Klauzulę kwoty odstępnego zawartą w kontrakcie zawodnika aktywowało Zagłębie Lubin, dzięki czemu najskuteczniejszy piłkarz "Trójkolorowych" minionych rozgrywek podpisał trzyletnią umowę z "Miedziowymi". W minionym sezonie Świerczok strzelił 16 bramek i zajął drugie miejsce w klasyfikacji strzelców Nice 1 Ligi.

24-letni napastnik do swojego macierzystego klubu trafił przed startem sezonu 2016/17 z Górnika Łęczna. Podpisał z GKS wówczas dwuletnią umowę, a w całych rozgrywkach rozegrał 30 meczów i zdobył 16 bramek, stając się najlepszym strzelcem GKS i jednocześnie wiceliderem klasyfikacji całej Nice 1 Ligi.- Z pewnością każda ze stron skorzystała na obecności Kuby w naszym zespole. Oczywiście po tak udanych rozgrywkach w jego wykonaniu, złożyliśmy propozycję pozostania w Tychach, jednak Ekstraklasa to marzenie każdego zawodnika. Dziękujemy Kubie za grę i bramki dla GKS i oczywiście życzymy mu kolejnych trafień już w barwach Zagłębia - mówi Grzegorz Bednarski, Prezes Tyski Sport S.A.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.