Jacek Trzeciak trenerem Olimpii Grudziądz

9 wrz 2019 Udostępnij

W poniedziałek nowym szkoleniowcem Olimpii Grudziądz został Jacek Trzeciak.

Jacek Trzeciak w swojej karierze piłkarskiej rozegrał w barwach Polonii Bytom, RKS Radomsko oraz Ruchu Radzionków ponad 100 spotkań na boiskach Ekstraklasy. Karierę zawodową zakończył po sezonie 2009/2010.

 

47-latek przez większość swojej pracy szkoleniowej związany był z Polonią Bytom. Najpierw w roli asystenta (pracował m.in. z Janem Urbanem). W sezonie 2012/2013 rozpoczął swoją samodzielną pracę w Bytomiu.

 

Pracę w Polonii podejmował trzykrotnie. Prócz wspomnianego sezonu 2012/2013, były jeszcze sezony 2014/2015 oraz 2017/2018. Od 8 listopada 2018 roku był szkoleniowcem ROW-u Rybnik, w którym pracował do ubiegłej niedzieli.

 

Jacek Trzeciak ze swoimi drużynami dwa razy pojawiał się na meczach przy Piłsudskiego 14. W swoim pierwszym samodzielnym sezonie jako szkoleniowiec Polonii Bytom zremisował z Olimpią 2:2. Drugie spotkanie rozegrał w ubiegłym sezonie. Ówcześnie ROW Rybnik wygrał 2:1 i jako jedyny na wiosnę pokonał "biało-zielonych” w Grudziądzu.

 

Jacek Trzeciak na tym stanowisku zastąpił Mariusza Pawlaka.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.