Ireneusz Mamrot odchodzi z Arki Gdynia

16 gru 2020 Udostępnij

Arka Gdynia rozwiązała kontrakt za porozumieniem stron z trenerem Ireneuszem Mamrotem.

- Musieliśmy podjąć trudną decyzję, która jednak, z upływem czasu, może okazać się korzystna dla obu stron. Chciałbym podziękować Trenerowi za dotychczasową współpracę. Życzę mu szybkiego powrotu na ławkę trenerską i wielu sukcesów w dalszej pracy szkoleniowej. Jestem pewny, że jeszcze spotkamy się na boiskach Ekstraklasy – powiedział Michał Kołakowski, prezes Arki po podpisaniu porozumienia.

 

- Dziękuję drużynie oraz władzom Arki za współpracę. Dziękuję również wszystkim ludziom związanym z Klubem. Z Gdyni wywiozę dobre wspomnienia. Mam nadzieje, że już w czerwcu Arka będzie świętować awans do Ekstraklasy. - powiedział Ireneusz Mamrot.

 

Wraz z trenerem Mamrotem odchodzi także Adrian Siemieniec. Na stanowisku asystenta trenera Ireneusza Mamrota pracował już w 2014 roku w Chrobrym Głogów w 1 lidze. Następnie był w jego sztabie w Jagiellonii Białystok do grudnia 2019 roku.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.