INEA, 1 Liga i Górnik zapraszają na esportowe Mikołajki w Łęcznej

4 gru 2023 Udostępnij
1liga.org

Mikołajki i EA Sports FC 24? Takie połączenie czeka wszystkich uczestników imprezy “Mikołajki z Górnikiem” w Łęcznej, gdzie zawita także piłkarskie miasteczko INEA.

Już 6 grudnia odbędzie się kolejna edycja wydarzenia “Mikołajki z Górnikiem” w hali klubowej Górnika Łęczna. Od rana najmłodsi będą mogli towarzysko grać w EA SPORTS FC 24 w stoisko INEA 1 Liga Games.

Po południu odbędzie się natomiast turniej esportowy, w którym do wygrania będą nagrody w postaci powerbanków, pada do PlayStation 5, gry EA Sports FC 24 oraz monitora dla najlepszego gracza tych rozgrywek. Zapisy do turnieju odbędą się na miejscu. Wszyscy uczestnicy, którzy nie mają ukończonych 16 lat, muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna na udział w turnieju.

Harmonogram stoiska INEA 1 Liga Games:

9:00 - 13:30 - free-to-play dla grup zorganizowanych ze szkół i przedszkoli
15:30 - 19:00 - Turniej esportowy z nagrodami oraz free-to-play

W ramach strefy 1 Ligi - oprócz stoiska gamingowego - znajdzie się także miasteczko INEA z wieloma atrakcjami dla najmłodszych. Wśród nich m.in. bramka celnościowa, która pozwala sprawdzić precyzję strzałów oraz bramka mierząca szybkość strzału. Dodatkowo, kibice będą mieli możliwość rywalizacji w grach w piłkarzyki oraz chwilę relaksu przy fotobudce, gdzie będą mogli uwiecznić ten wyjątkowy dzień.

Impreza w Łęcznej to przedsmak esportowych emocji, które czekają nas od stycznia wraz ze startem profesjonalnych rozgrywek esportowych 1 Ligi - INEA 1 Liga Games. Wezmą w nich udział przedstawiciele wszystkich klubów drugiego szczebla rozgrywek. Rywalizacja toczyć się będzie wyłącznie w formule online, a więcej szczegółów już niedługo na kanałach 1 Ligi oraz jej klubów. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.