INEA 1 Liga Games oficjalnie zainaugurowana

7 gru 2023 Udostępnij

6 grudnia w hali sportowej Górnika Łęczna oficjalnie zainaugurowana została INEA 1 Liga Games. Całość wydarzenia podzielona została na dwie części.

W pierwszej – przed południem każdy z uczestników „Mikołajek z Górnikiem” mógł spróbować swoich sił w najnowszej edycji gry EA Sports FC 24 na konsoli PlayStation 5. Po południu przestrzeń szesnastu konsol została podzielona na dwie strefy, a jedna zamieniła się w arenę rozgrywek turnieju open INEA 1 Liga Games.

Do turnieju zgłosiło się 64 zawodników i zawodniczek, zarówno amatorów, półprofesjonalistów jak i graczy, którzy śmiało mogą kandydować do miana profesjonalnych.

O poziomie turnieju świadczyła duża liczba dogrywek i wyników, w których o zwycięstwie lub porażce decydował jedna bramka. W raz z kolejnymi etapami turnieju rosła presja wywierana przez kibiców, którzy coraz tłumniej i głośniej dopingowali swoich zawodników.

Zasady każdego turnieju są jednak nieubłagane i koniec końców musiało dojść do finału, w którym Daniel "Kanar" Kanarek zmierzył się Krystianem "Mazi" Maziarka. Obaj Panowie praktycznie bez większych problemów dotarli do tej fazy rozgrywek i nie da się ukryć to właśnie „Mazi” w hali zgromadził więcej sympatyków.

Głośny doping poniósł „Maziego” i to właśnie on zdobył pierwszą bramkę w meczu. „Kanar” wyrównał, po czym „Mazi” znów objął prowadzenie. W końcówce spotkania, cała hala równo skandowała „Mazi, Mazi, Mazi, Mazi” i właśnie wtedy, w 89. minucie „Kanar” zdobył wyrównującą bramkę. Szybkie zmiany ustawień drużyn, akcja, kontratak i jak się okazało zwycięską bramkę zdobył Daniel „Kanar” Kanarek, który w decydującym meczu turnieju wygrał 3:2.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.