Podsumowanie drugiego turnieju INEA 1 Liga Games

18 sty 2024 Udostępnij

Tydzień po pierwszym turnieju, zawodnicy przystąpili do kolejnej fazy rywalizacji w walce o jak najwyższe lokaty a finalnie awans do rozgrywek PKO BP Ekstraklasa Games.

Faza grupowa potwierdziła wnioski, które można było wysnuć po pierwszym turnieju, choć można wskazać kilku faworytów to poziom rozgrywek jest bardzo wyrównany, a o końcowej klasyfikacji zadecydują detale takie jak łut szczęścia czy dyspozycja dnia.


 


Faza pucharowa generuje zawsze dużo emocji i nie inaczej było tym razem. Ze wszystkich spotkań najwięcej emocji przyniosło spotkanie finałowe w którym Majkel (przedstawiciel Górnika Łęczna) zmierzył się z Azą (Wisła Kraków). W tym turnieju drugi raz doszło do takiego pojedynku, ponieważ rywale po raz pierwszy spotkali się w fazie grupowej, kiedy to górą był Aza, który wygrał aż 6:0. Finał jednak rządzi się swoimi prawami i choć w ostatnich akcjach meczu Aza mógł powalczyć o remis to jednak Majkel utrzymał jednobramkowe prowadzenie i tym samym z wynikiem 3:2 wygrał finał i drugi turniej.

Drugi raz z rzędu na trzecim miejscu uplasował się Jancio, reprezentujący Miedź Legnica.

Pełny zapis transmisji fazy pucharowej dostępny jest pod linkiem https://fb.watch/pVKKj8lzgf/


 

Klasyfikacja generalna zawodników po drugim turnieju prezentowała się następująco i na tym etapie rozgrywek wszystko jeszcze może się zdarzyć.


 

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.