Podsumowanie trzeciego turnieju INEA 1 Liga Games

25 sty 2024 Udostępnij

​ Przed trzecim turniejem INEA 1 Liga Games mogliśmy być pewni, że przy dobrej dyspozycji graczy z czołówki tabeli czekają nas ogromne emocje i być może pierwsze ostateczne rozstrzygnięcia.    Faza grupowa zdążyła przyzwyczaić nas do wysokiego i wyrównanego poziomu ze wskazaniem, jednak niespodzianek nie zabrakło co zapowiedziało nam ciekawą fazę pucharową.   I tak właśnie się stało i już w meczu ćwierćfinałowym, w którym Roberto reprezentujący Lechię Gdański pokonał stałego już bywalca podium – Jancia z Miedzi Legnica. Co więcej reprezentant Gdańska w półfinale pokonuje ubiegłotygodniowego zwycięzcę – Majkela z Górnika Łęczna i melduje się w finale trzeciej odsłony INEA 1 Liga Games, w którym przyszło mu zmierzyć z NeuRo. Warto wskazać na drugie dno tego meczu, bowiem w ubiegłym roku to właśnie pojedynek obu Panów decydował o tym, który z nich awansuje do PKO BP Ekstraklasa Games, a górą wtedy był właśnie Roberto. Tym razem jednak NeuRo nie pozwolił sobie na najmniejszy błąd i pewnie wygrywa 3:1 – tym samym wirtualne derby trójmiasta wygrywa Gdynia. Pełny zapis transmisji z fazy pucharowej trzeciego turnieju dostępny jest pod linkiem https://fb.watch/pVNPkdKvxc/. Warto zwrócić uwagę na układ tabeli po trzecim turnieju, z którego jasno widać, że NeuRo, który wygrał dwa turnieje zapewnił sobie awans bezpośredni do finałów PKO BP Ekstraklasa Games. Tym samym w grze zostają jeszcze trzy miejsca barażowe PKO BP Ekstraklasa Games oraz jedno miejsce finałowe. A do tych czterech miejsc wciąż mamy jeszcze co najmniej dziecięciu kandydatów.   ​

 


 

Faza grupowa zdążyła przyzwyczaić nas do wysokiego i wyrównanego poziomu ze wskazaniem, jednak niespodzianek nie zabrakło co zapowiedziało nam ciekawą fazę pucharową.

 


I tak właśnie się stało i już w meczu ćwierćfinałowym, w którym Roberto reprezentujący Lechię Gdańsk pokonał stałego już bywalca podium – Jancia z Miedzi Legnica. Co więcej reprezentant klubu z Gdańska w półfinale pokonuje ubiegłotygodniowego zwycięzcę – Majkela z Górnika Łęczna i melduje się w finale trzeciej odsłony INEA 1 Liga Games, w którym przyszło mu zmierzyć z NeuRo. Warto wskazać na drugie dno tego meczu, bowiem w ubiegłym roku to właśnie pojedynek obu Panów decydował o tym, który z nich awansuje do PKO BP Ekstraklasa Games, a górą wtedy był właśnie Roberto. Tym razem jednak NeuRo nie pozwolił sobie na najmniejszy błąd i pewnie wygrywa 3:1 – tym samym wirtualne Derby Trójmiasta wygrała Arka Gdynia.
 

Pełny zapis transmisji z fazy pucharowej trzeciego turnieju dostępny jest pod linkiem https://fb.watch/pVNPkdKvxc/.

Warto zwrócić uwagę na układ tabeli po trzecim turnieju, z którego jasno widać, że NeuRo, który wygrał dwa turnieje zapewnił sobie awans bezpośredni do finałów PKO BP Ekstraklasa Games. Tym samym w grze zostają jeszcze trzy miejsca barażowe PKO BP Ekstraklasa Games oraz jedno miejsce finałowe. A do tych czterech miejsc wciąż mamy jeszcze co najmniej dziecięciu kandydatów.


 


 

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.