Inauguracja projektu „Twój Biznes – Twój Ruch”

26 paź 2017 Udostępnij

W Hotelu Gorczowski odbyło się inauguracyjne spotkanie dotyczące nowego projektu „Twój Biznes – Twój Ruch”.

W Hotelu Gorczowski odbyło się inauguracyjne spotkanie dotyczące nowego projektu „Twój Biznes – Twój Ruch”.

Event przyciągnął wielu przedstawicieli śląskiego biznesu. Swoją obecnością zaszczycili nas również Prezydent Miasta Chorzowa Andrzej Kotala i Prezes Grupy Kapitałowej FASING SA, Zdzisław Bik, którzy wraz z zaproszonymi przedsiębiorcami mogli szczegółowo zapoznać się z założeniami naszego projektu biznesowego. Najpierw jednak kilka słów do zgromadzonych skierował Prezes Zarządu Ruchu Chorzów, Janusz Paterman.


–  Jak Państwo wiecie, w ostatnim czasie otarliśmy się o potężny kryzys. Sukces ma wielu ojców, porażka tylko jednego. Ale na szczęście znalazło się kilka osób, które zaangażowały się w ratowanie klubu i nie odmówiły nam pomocy. Chciałbym im podziękować, bo dzięki nim klub nadal funkcjonuje. Przed nami dobra przyszłość, o ile będziemy realizować nasze założenia. Również dzięki osobistemu zaangażowaniu pana Prezydenta Kotali, możemy optymistycznie patrzeć w przyszłość. Nie chcę wracać do przeszłości, powiem jedynie, że dzisiaj klub organizacyjnie jest na zupełnie innej drodze, niż chociażby pół roku temu. Od marca miałem przyjemność zarządzać klubem wraz z Michałem Dubielem. Dzięki jego zaangażowaniu, jego firmy, udało nam się sprostać wielu problemom, które napotkaliśmy na początku tej drogi. Dziś jesteśmy na innym etapie, mamy wiele pomysłów, a one muszą mieć swój początek. Chcemy Państwa zaprosić do naszego projektu, który zostanie za moment przedstawiony, bo sami nie udźwigniemy tego ciężaru. Pieniądze nie grają, ale są niezbędne do funkcjonowania i dzięki nim będzie można realizować te nasze „Niebieskie” marzenia. To nowy projekt i nowa jakość Ruchu Chorzów – mówił prezes czternastokrotnych Mistrzów Polski.

 

 

Do zaangażowania w nasz program zachęcał również Prezydent Andrzej Kotala. – Poznałem ten projekt, wiem o co w nim chodzi. W podobny sposób biznes wspiera kluby w całej Europie, chociażby w Niemczech. Myślę, że dzisiaj, gdy mamy pełną transparentność finansów Ruchu, możemy zaryzykować, możemy powiedzieć, że to jest nasz klub i chcemy go wspierać. Jako miasto robimy to już od jakiegoś czasu, ale dopiero od pewnego momentu – nie będę wracał do historii – zauważyłem, że Ruch zmierza w dobrym kierunku, ukierunkowanym przez zarząd, przez ludzi, który nas wspierają. Bardzo za to dziękuję. Dzisiaj mogę jedynie zachęcać Państwa do udziału w tym projekcie, aby faktycznie ten klub stał się naszą wspólną częścią. Dodam jeszcze, że miasto będzie budowało stadion. To się należy mieszkańcom, kibicom i naszej młodzieży. To będzie duma Chorzowa. Dzięki zaangażowaniu w pomoc klubowi, na tym nowym obiekcie również będzie można zaistnieć, w różnych formach – zaznaczył prezydent.

 

Następnie przyszedł czas na przedstawienie projektu za pomocą prezentacji przygotowanej przez Dział Marketingu Ruchu. Największe zainteresowanie wzbudziła pierwsza część, w której kierownik działu, Aleksander Kaim, opowiedział o znaczeniu klubu w świadomości społecznej, kluczowej roli kibiców oraz w ciekawy sposób przedstawił medialność, możliwości marketingowe i reklamowe Ruchu. – Jesteśmy spadkobiercami wspaniałej legendy Ruchu Chorzów, do której chcemy nawiązać. Wierzę, że to spotkanie rozpoczyna wspólną drogę, która zakończy się tym, że klub odzyska swój blask, a firmy, które go wsparły już na tym etapie, skorzystają bardziej, niż firmy, które przyłączą się w dobie sukcesów – mówił.

 

Następnie o funkcjonowaniu Akademii Piłkarskiej Ruchu – naszej przyszłości – mówił jej koordynator Mateusz Michalik, a prezentację zakończyło przedstawienie oferty w ramach projektu „Twój Biznes – Twój Ruch” przez koordynatora programu Roberta Kasperczyka z Działu Marketingu.

 

 

Na zakończenie części oficjalnej głos zabrał Prezes Grupy Kapitałowej FASING SA, Zdzisław Bik. – Na wstępie chciałbym wytłumaczyć, dlaczego tutaj jestem. Przede wszystkim kocham piłkę nożną i od 2000 roku jestem wiernym kibicem „Niebieskich”. To wtedy właśnie zakupiłem FASING i pierwszym klubem, który się do nas zwrócił z prośbą o pomoc, był właśnie Ruch. Od tego zaczęła się moja miłość do tego klubu. Miałem przyjemność być wiceprzewodniczącym rady nadzorczej. W pewnym momencie musiałem jednak odejść, ale cieszę się, że mam przyjemność współpracować z nowym zarządem, w nowej jakości – zaznaczył. – Piłka niezwykle pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. Osobiście mogę zaświadczyć, że ja sam poznałem wielu moich kontrahentów właśnie na meczach piłkarskich. To wspólne oglądanie często przeradzało się w przyjaźnie, które trwają do dzisiaj. A to przełożyło się również na biznes. Futbol jest najbardziej popularną dyscypliną sportu na świecie. Chcąc się pokazać, dobrze sprzedać swoje wyroby, nawiązać ciekawe kontakty, nie ma lepszej dyscypliny, niż piłka nożna – podkreślił Zdzisław Bik. – Zostałem zachęcony do współpracy z Ruchem przez pana Prezydenta Kotalę, za co bardzo dziękuję, i z przyjemnością deklaruję, że Grupa Kapitałowa FASING SA musi mieć swoje miejsce na stadionie – dodał.

 

Po losowaniu nagród, wśród których znalazły się koszulki meczowe Ruchu oraz pakiet świadczeń reklamowych, przyszedł czas na kuluarową część spotkania. Dyskutowano o biznesie, ale przede wszystkim o „Niebieskich”. Zaproszeni goście mieli okazję porozmawiać z obecnymi w Hotelu Gorczowski trenerami Chouanem Ramonem Rotsą i Krzysztofem Warzychą oraz piłkarzami – Liborem Hrdlicką, Miłoszem Przybeckim i Michałem Walskim.

 

Zachęcamy do zapoznania się z założeniami projektu „Twój Biznes – Twój Ruch” i zapraszamy do współpracy!

 

">

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.