III Gala Klubu Biznesu Chojniczanki

24 sty 2018 Udostępnij

Jak mówi przysłowie – wszystko co dobre szybko się kończy. W tym przypadku przytoczone słowa odnoszą się do piątkowego wieczoru, kiedy w Tawernie Rejs w Charzykowach odbyła się III GALA KLUBU BIZNESU CHOJNICZANKI.

Podziękowania wraz z upominkami, wspaniała muzyka, wyśmienite potrawy, niezapomniana zabawa oraz szereg atrakcji – to wszystko czekało na zgromadzonych gości, którzy w liczbie ponad 200 zebrali się w Charzykowskiej Restauracji. Była to już trzecia edycja Gali, na której z roku na rok pojawia się coraz większa liczba osób wspierających Chojniczankę. Bieżący rok przyniósł nam rekordową liczbę ponad 200 uczestników zabawy! Liczymy, że tendencja wzrostowa zostanie utrzymana, a Klub Biznesu Chojniczanki będzie zrzeszał coraz to więcej osób!

 

Zaproszeni goście zjawili się o godzinie 18 w Tawernie Rejs w Charzykowach. Po pamiątkowym zdjęciu każdej z par, wykonanej na tle ścianki Klubu Biznesu, i zajęciu swoich miejsc przy stole rozpoczęła się część oficjalna Gali. Jako pierwsi głos zabrali pełnomocnicy zarządu Chojniczanki – Bartłomiej Krukowski oraz Wojciech Łągiewka – którzy powitali przybyłe osoby oraz przedstawili główne założenia Klubu Biznesu Chojniczanki. Następnie do mikrofonu zostali zaproszeni Prezes Chojniczanki Maciej Polasik, Burmistrz Chojnic Arseniusz Finster, Wiceprezes Chojniczanki Jarosław Klauzo oraz Trener I drużyny Krzysztof Brede. Po krótkich, lecz treściwych przemowach, na scenę został zaproszony Zarząd Chojniczanki, który wręczał wszystkim przybyłym gościom pamiątkowe podziękowania za wsparcie “Żółto-biało-czerwonych”.

 

Po części oficjalnej goście ruszyli na parkiet, gdzie wspaniałą muzykę zapewniał dwuosobowy zespół muzyczny. Dodatkową atrakcją był występ na saksofonie jednego z muzyków. W przerwie od tańczenia na gości czekał tort oraz inne atrakcje. Wspaniała zabawa trwała do białego rana.

 

W tym miejscu MKS Chojniczanka 1930 S.A. pragnie podziękować wszystkim zaproszonym gościom za wsparcie naszego klubu i pomoc w budowaniu “Żółto-biało-czerwonej” społeczności.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.