III bieg pamięci górników

9 sie 2017 Udostępnij

GKS Katowice wspólnie z partnerem biznesowym firmą Węglo Smyk, zapraszamy do udziału w III Biegu Pamięci Górników, który odbędzie się 27 sierpnia.

To już trzecia edycja biegu mającego na celu zbieranie środków dla rodzin górników, którzy zginęli w wypadkach górniczych. Impreza odbędzie się 27 sierpnia na Burloch Arenie w Rudzie Śląskiej (dzielnica Orzegów, ul. Bytomska 15).


III Bieg Pamięci Górników organizowany jest na czterech dystansach. Dorośli pobiegną na 5 i 10 km, a dzieci na 400 i 800 m. Event będzie połączony z licznymi atrakcjami: turniejem piłki nożnej dla dzieci, festynem rodzinnym, animacjami dla najmłodszych, występami artystów i loterią z nagrodami. Specjalnym gościem Biegu będzie legendarny piłkarz GKS-u Katowice Jan Furtok! To będzie prawdziwe święto dla ludzi związanych z górnictwem, na które serdecznie zapraszamy.


Bieg ma charakter otwarty tzn. uczestniczyć w nim mogą amatorzy i osoby zrzeszone w klubach sportowych. Wpisowe wynosi 50 zł, a w dniu biegu 60 zł. Dochód zostanie w całości przeznaczony dla podopiecznych Fundacji You Can Help.


Warto pojawić się na Burloch Arenie i wesprzeć inicjatywę firmy Węglo Smyk. Los rodzin, które często tracą jedynego żywiciela rodziny jest też w Waszych rękach. Pokażmy, że jesteśmy jedną śląską rodziną, która jednoczy się w obliczu przeciwności losu.


Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie na stronie www.weglosmyk.pl oraz na profilu firmy na Facebooku.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.