Grzegorz Niciński odejdzie z Chrobrego

6 maj 2019 Udostępnij

Z końcem sezonu 2018/19 dobiegnie końca praca trenera Grzegorza Nicińskiego w Chrobrym Głogów. W poniedziałek odbyło się spotkanie dyrektora klubu z trenerem, po którym zespół poznał decyzję.

- Trener Niciński poinformował, że podjął taką decyzję. Jego zdaniem będzie najlepsza w obecnej sytuacji i pozwoli oczyścić atmosferę wokół klubu, bo klub jest najważniejszy. Poprowadzi zespół w dwóch ostatnich meczach ligowych. Wierzymy, że utrzyma drużynę w pierwszej lidze. Po tym drugim podziękujemy trenerowi za dotychczasową współpracę - powiedział dyrektor Chrobrego Głogów Zbigniew Prejs.

 

Trener Grzegorz Niciński zaczął pracę w Chrobrym od sezonu 2017/18. Wówczas drużyna pod jego wodzą zajęła 10. miejsce w 1 Lidze. Przez ten czas Chrobry awansował także do 1/4 i 1/8 finału Pucharu Polski. Zaplanowany na 18 maja mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała będzie dla Grzegorza Nicińskiego ostatnim w barwach Chrobrego Głogów.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.