Gonçalo Feio nie jest już trenerem Motoru Lublin

18 mar 2024 Udostępnij
Fot. 400mm.pl

Motor Lublin na oficjalnej stronie poinformował, że po przegranym meczu Motoru Lublin ze Stalą Rzeszów w dniu 16 marca 2024 r. trener Gonçalo Feio złożył rezygnację z funkcji I trenera zespołu. Rezygnacja ta została przyjęta przez władze Klubu.

W związku z powyższym, Motor Lublin wystąpił do Polskiego Związku Piłki Nożnej o wyrażenie zgody na prowadzenie drużyny przez trenera Mateusza Stolarskiego i taką zgodę otrzymał.

Trener Mateusz Stolarski ma 31 lat, pochodzi z Krakowa i posiada licencję UEFA A. Przed dołączeniem do Motoru pracował w Stali Rzeszów, gdzie był asystentem trzech kolejnych szkoleniowców: Janusza Niedźwiedzia, Marcina Wołowca oraz Daniela Myśliwca. Będąc asystentem trenera Myśliwca przyczynił się do awansu zespołu do Fortuna 1. Ligi.

W Motorze pracował w roli II trenera, ściśle współpracując z trenerem Feio przy codziennym funkcjonowaniu drużyny, a podczas jego nieobecności związanych z kursem UEFA Pro samodzielnie odpowiadał za treningi pierwszego zespołu.

Trenerowi Stolarskiemu życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.