Gol numer 600

19 kwi 2019 Udostępnij

29. kolejkę rozpoczęły 3 spotkania w których w sumie padło aż 12 bramek. Wśród nich znalazł się również gol numer 600 obecnego sezonu Fortuna 1 Liga!

Przed startem 29. kolejki licznik bramek zatrzymał się na 595. Strzelanie w czwartek rozpoczął Michał Rzuchowski z Podbeskidzia, który w 6. minucie pokonał bramkarza Wigier Suwałki. W tym samym czasie trwało również spotkanie w Bytowie. O godzinie 18:39 padły równocześnie bramki numer 598 i 599. 2 minuty później do siatki Rakowa Częstochowa trafił Bartosz Wolski z Bytovii Bytów. Jak się okazało było to trafienie numer 600 w trwających rozgrywkach w 1 lidze.  

 

W 41. minucie Bartosz Wolski popisał się kapitalnym lobem i pokonał Michała Gliwę doprowadzając do remisu. Ostatecznie mecz zakonczył się podziałem punktów. Co ciekawe trafienie z 41. minuty było premierowym trafieniem 21-letniego pomocnika "CZarnych Wilków" w tym seoznie. 

 

Bramka Bartosza Wolskiego numer 600 do obejrzenia od 00:21.

 

https://www.polsatsport.pl/film/bytovia-bytow-rakow-czestochowa-22-wszystkie-bramki_6860129/?ref=wideo_najnowsze

 

Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl.

 

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem. ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.