Goście z Warty w magazynie Fortuna 1 Ligi

16 wrz 2019 Udostępnij

Trener Warty Poznań Piotr Tworek i Robert Janicki będą gośćmi Szymona Rojka w magazynie Fortuna 1 Ligi. W studiu zasiądą także eksperci Polsatu Janusz Kudyba i Tomasz Łapiński. Transmisja w Polsacie Sport (retransmisja od godziny 23:00) i na żywo od godziny 20 na Polsatsport.pl.

Na szczytach Fortuna 1 Ligi niespodzianka goni niespodziankę. Zaskakującym liderem jest dziś Radomiak Radom, który wyprzedza walczący jeszcze niedawno o przetrwanie Stomil Olsztyn. Jedną z sensacji rozgrywek jest także Warta Poznań, która w tabeli zajmuje czwarte miejsce i do lidera traci tylko trzy punkty. Gośćmi Szymona Rojka w poniedziałkowym Magazynie Fortuna 1 Ligi będą przedstawiciele poznańskiego klubu: trener Piotr Tworek i pomocnik Robert Janicki. W studiu zasiądą również stali eksperci Polsatu Sport Janusz Kudyba oraz Tomasz Łapiński.

 

Ciekawych tematów do dyskusji nie zabraknie, bo gorąco robi się także w drugiej części tabeli. Tam o punkty walczy m.in. Zagłębie Sosnowie, czyli niedawny spadkowicz z Ekstraklasy. W trudnej sytuacji jest także Chrobry Głogów, który po dziewięciu meczach zgromadził tylko cztery punkty. W ostatniej kolejce zawodnicy Ivana Durdevicia przegrali kolejny mecz – tym razem z GKS 1962 Jastrzębie. Na przeciwnym biegunie są piłkarze z Radomia i Olsztyna, którzy w dziewiątej serii gier okazali się lepsi od Zagłębie Sosnowiec (2:1) i Stali Mielec (1:0).

 

Magazyn Fortuna 1 Ligi od godz. 20:00 na Polsatsport.pl. Premiera w Polsacie Sport o godz. 23.00.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.