Goście z Sandecji w magazynie Fortuna 1 Ligi

30 wrz 2019 Udostępnij

Weekend na pierwszoligowych boiskach obfitował w wielkie emocje i nieoczekiwane zwroty akcji. Po 11. kolejce Fortuna 1. ligi na prowadzeniu nadal są piłkarze Warty Poznań, choć za ich plecami czai się niepokonany od pięciu spotkań Radomiak Radom. O wszystkich meczach minionej kolejki porozmawiają nasi stali eksperci. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

28 goli - tyle goli mogli zobaczyć kibice w miniony weekend na zapleczu ekstraklasy. Wiele działo się przede wszystkim w Tychach, gdzie miejscowy GKS wygrywał do 87 minuty dwoma bramkami z Olimpią Grudziądz, aby ostatecznie przegrać w niecodziennych okolicznościach 2:3. Takim samym wynikiem zakończył się mecz Sandecji Nowy Sącz, która okazała się lepsza u siebie od Chrobrego Głogów.

 

Warta Poznań natomiast pokonała Miedź Legnica 2:1 i przewodzi w tabeli z 23 punktami. Tyle samo ma Radomiak Radom, który wygrał piąty mecz z rzędu - zostawiając w przegranym polu Stal Mielec. Na dnie tabeli wciąż bez zwycięstwa pozostaje Odra Opole, która zremisowała przy Oleskiej 51 z Zagłębiem Sosnowiec 1:1.

 

Gośćmi Marcina Feddka w Magazynie Fortuna 1 Ligi będą zawodnicy Sandecji Nowy Sącz - Dawid Szufryn i Michal Piter-Bučko. Nie zabraknie również naszych stałych ekspertów - Janusza Kudyby i Tomasza Łapińskiego.

 

Magazyn Fortuna 1 Ligi o godz. 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.