Goście z Bełchatowa w magazynie Fortuna 1 Ligi

21 paź 2019 Udostępnij

Za nami 14. kolejka Fortuna 1 Ligi, dlatego jak co poniedziałek zapraszamy na nasz magazyn podsumowujący najciekawsze wydarzenia. Oprócz naszych stałych ekspertów do studia zawita delegacja z GKS-u Bełchatów, trener Artur Derbin oraz Mikołaj Grzelak. Premiera o godzinie 20:00 na Polsatsport.pl.

W miniony weekend nastąpiły zmiany w czubie tabeli. Stal Mielec, która wygrała swój mecz z Sandecją Nowy Sącz (5:1), wykorzystała porażki Warty Poznań oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała i wskoczyła na drugie miejsce w tabeli. Ze strefy spadkowej wydostały się Wigry Suwałki, które również zanotowały wygraną.

 

W magazynie zostanie poruszony także wątek GKS Bełchatów, głównie za sprawą zaproszonych gości. Nasze studio odwiedzą trener Derbin oraz Grzelak. Ostatniej kolejki bełchatowianie nie będą jednak wspominać najlepiej. W sobotę polegli w meczu z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza 1:2.

 

Nie zabraknie również stałych ekspertów. W magazynie prowadzonym przez Marcina Feddka pojawią się Janusz Kudyba oraz Tomasz Łapiński.

 

Premiera Magazynu Fortuna 1 Ligi o godzinie 20:00 na Polsatsport.pl oraz o 22:00 na Polsacie Sport.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.