GKS Tychy – Raków w Polsacie Sport

20 paź 2018 Udostępnij

Od 17:30 zapraszamy do Polsatu Sport. GKS Tychy sprawdzi u siebie formę lidera Fortuna 1 Ligi – Rakowa Częstochowa.

Oba zespoły w tabeli dzieli aż 13 punktów. Tyszanie jak dotąd zdobyli 15 punktów i są na 13 pozycji w tabeli Fortuna 1 Ligi. Raków to lider, ale jeden punkt za nim znajduje się Sandecja Nowy Sącz.

 

W poprzednim spotkaniu obu drużyn górą był Raków Częstochowa. W Tychach ekipa Marka Papszuna wygrała pewnie 3:0. Wtedy losy spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie. Do siatki rywali trafili Formalla, Mondek oraz Radwański.  

 

SKRÓT SPOTKANIA GKS TYCHY - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 0:3

 

Raków pozostaje w lidze niepokonany od dziesięciu spotkań w lidze. Z kolei GKS Tychy nie może wygrać na zapleczu ekstraklasy od 8. kolejki. Wtedy po raz ostatni podopieczni Ryszarda Tarasiewicza pokonali Wartę Poznań 1:0.

 

Przypominamy, że od 15. kolejki startujemy z akcją #FortunaGdyPełnaTrybuna. Za każdego kibica, który między 19 a 28 października przyjdzie na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1 Ligi bukmacher przekaże złotówkę na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja, zajmującej się spełnianiem marzeń ciężko chorych najmłodszych.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.