GKS Tychy podejmie lidera

19 sie 2017 Udostępnij

Sobota w Nice 1 Lidze zacznie się od bardzo ciekawego pojedynku. GKS Tychy z dużymi aspiracjami, podejmie aktualnego lidera rozgrywek Drutex-Bytovię Bytów.

Drużyna Jurija Szatałowa najpierw wygrała z Wigrami Suwałki i Stalą Mielec, a w ostatniej kolejce przegrała 0:1 z Chrobrym Głogów. „Czarne Wilki” z kolei z dziewięcioma punktami są pierwszą drużyną Nice 1 Ligi. Kurs w Fortunie, że w sobotę spotkanie zakończy się bez remisu wynosi 1.56.

 

Co ciekawe, z GKS-em Tychy Drutex-Bytovia Bytów mierzyła się sześciokrotnie i ani razu nie udało się "Czarnym Wilkom" wyjść z tych pojedynków zwycięsko. Ostatni raz w Tychach obie drużyny spotkały się pod koniec marca, kiedy to posadę pierwszego trenera objął Adrian Stawski. Wówczas Drutex-Bytovia Bytów przegrała 0:1. Kurs w Fortunie, że w sobotę padnie taki wynik wynosi 7.

 

Na spotkanie z GKS-em bytowiacy wyruszyli w piątek rano i jak to mają w zwyczaju – odbyli jednostkę treningową na stadionie we Włocławku. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:45, a transmisję na żywo można oglądać na antenie Polsatu Sport.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.