GKS Tychy ma swojego malucha!

24 mar 2017 Udostępnij

Jest oczkiem w głowie Toma Hanksa, a teraz mogą go podziwiać kibice. GKS Tychy jest jedynym klubem w Polsce i prawdopodobnie na świecie, który posiada własnego Malucha.

Jest oczkiem w głowie Toma Hanksa, a teraz mogą go podziwiać kibice. GKS Tychy jest jedynym klubem w Polsce i prawdopodobnie na świecie, który posiada własnego Malucha.

To samochód doskonale znany w Tychach. Tu był produkowany przez kilkadziesiąt lat. Teraz nawiązujemy do bogatej tradycji i historii. Dzięki naszemu Maluchowi o GKS będzie głośno w całych Tychach, ale także okolicznych miejscowościach powiedział Grzegorz Bednarski, prezes zarządu Tyski Sport S.A.

 

Samochód jest wyposażony w specjalnie nagłośnienie. Na jego dachu, dzięki uprzejmości firmy Pro-Audio zostały zamontowane głośniki.

 

W dzisiejszych czasach promocja nie może ograniczać się tylko do wręczania ulotek i rozwieszania plakatów. Kibiców trzeba zaskakiwać, a czasem nawet zaintrygować. Jestem przekonany, że Fiat 126 będzie doskonałym sposobem na dotarcie do mieszkańców Tychów oraz sąsiednich powiatów. Z pełną pokorą mogą stwierdzić, że takiego malucha w swoim życiu nie widział nawet Tom Hanks, który jak wiemy bardzo lubi te samochody dodał  Grzegorz Bednarski, prezes zarządu Tyski Sport S.A.

 


 

Samochód będzie głównie wykorzystywany do promocji meczów GKS Tychy oraz przeprowadzania wywiadów z zawodnikami. To właśnie piłkarze, hokeiści i koszykarze często będą zasiadać za jego kierownicą. O to, żeby był widoczny z daleka, zadbała marka Crafty Cuts. Samochód w całości jest oklejony w barwy tyskiego klubu.

 

 To było duże wyzwanie, ale nasza firma ma doświadczenie w tego typu projektach. Ponad roku temu dla GKS Tychy przygotowaliśmy klubowy autokar. Oczywiście wymagało to od nas dużego nakładu pracy, ale pracownicy spisali się na medal. Na wyklejenie samochodu musieliśmy poświęcić ponad 60 godzin, ale efekt końcowy jest naprawdę imponujący podkreślił Bartłomiej Stachura, Crafty Cuts.

 

Dużym wyzwaniem było także znalezienie odpowiedniego malucha. Po kilku tygodniach poszukiwań w końcu się udało.

 

 Samochód jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Wymagał drobnego liftingu, ale to jeden z lepszych modeli dostępnych obecnie na rynku. Został wyprodukowany w 1997 roku i ma przejechanych zaledwie 60 tysięcy kilometrów. Myślę, że jeszcze przez długi czas będzie służył GKS Tychy. Doskonały stan techniczny samochodu zawdzięczamy stałej i profesjonalnej obsłudze w kompleksie motoryzacyjnym Techcar, na pewno będziemy dbali o jego kondycję dodaje Marcin Mielniczek, TechCar Tychy.

 

W samochodzie zadbano o każdy detal. Na wlewie do zbiornika paliwa można zauważyć napis „Jadę na Waszym dopingu”. Maluch w pierwszą oficjalną podróż po mieście wyruszył w piątek. Z jego głośników mieszkańcy Tychów mogli dowiedzieć o najbliższym spotkaniu z Drutexem-Bytovia.

 

 ">ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.