GKS Tychy – Chojniczanka w Polsacie Sport

2 lis 2018 Udostępnij

GKS Tychy i Chojniczanka to dwie drużyny, które liczą na przełamanie w piątek. Transmisja meczu GKS Tychy - Chojniczanka w Polsacie Sport.

Drużyna GKS Tychy ostatni raz z trzech punktów w Fortuna 1 Lidze cieszyła się 1 września. Od tego czasu zanotowała pięć remisów i trzy porażki. To spowodowało, że podopieczni Ryszarda Tarasiewicza plasują sie tuż nad strefą spadkową.

 

Chojniczanka ma z wygrywaniem podobne problemy, jak tyszanie. Zespół z Chojnic na trzy punkty czeka nieco krócej, bo od 22 września. Trzeba też dodać, iż GKS ma za sobą wpadkę w 1/32 Pucharu Polski, gdzie przegrał z Legionovią. Chojniczanka odpadła w tej samej fazie, ale jej rywalem była Legia Warszawa, która wygrała skromnie 1:0.

 

Na zapleczu Ekstraklasy Chojniczanka gra w Tychami od 2013 roku. Jak dotychczas cztery mecze kończyły się remisami, trzykrotnie lepsi byli piłkarze z Chojnic, a zaledwie jedną wygraną zanotowali tyszanie.

 

Transmisja meczu GKS Tychy - Chojniczanka od godziny 18.00 w Polsacie Sport.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.