GKS Katowice – Warta Poznań w Polsacie Sport

27 paź 2018 Udostępnij

W meczu 16. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Katowice na własnym stadionie podejmie Wartę Poznań. Po dwóch porażkach, Dariusz Dudek czeka na pierwsze zwycięstwo w roli trenera katowiczan. Transmisja spotkania w Polsacie Sport od godziny 17:30.

Do Katowic przyjeżdża beniaminek Warta Poznań, który plasuje się na 13. pozycji w tabeli. W obecnym sezonie wygrali na wyjeździe dwa razy. Natomiast gospodarze po fatalnym starcie rozgrywek znajdują się na przedostatnim miejscu Fortuna 1 ligi. W ostatnich spotkaniach obydwie drużyny przegrały, poznaniacy z Odrą Opole (1:2), GKS z Garbarnią Kraków (1:2). Goście mają pięć punktów przewagi nad sobotnim rywalem. W przypadku zwycięstwa z Wartą, GieKSa może uciec ze strefy spadkowej.

 

To będzie trzeci mecz Dariusza Dudka w roli trenera klubu z Katowic. W dwóch poprzednich starciach zanotował porażki. Były szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec chce poprawić swoją statystykę i przywrócić klub na zwycięską ścieżkę.

 

- Odbudowanie tej drużyny nie będzie łatwym zadaniem, ale mam nadzieję, że podołam. Wierzę w moich piłkarzy i wierzę, że nasza praca przyniesie efekty – powiedział Dudek dla oficjalnej strony klubowej.

 

Ostatni raz drużyny spotkały się w sezonie 2012/2013. Wtedy po zwycięstwie 2:0 górą był zespół z Katowic. Czy będący w słabej formie gospodarze są w stanie nawiązać do wyniku sprzed lat?

 

Transmisja meczu GKS Katowice – Warta Poznań w Polsacie Sport od godziny 17:30.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.